Prezent na gwiazdkę dla Twojego domu

Prezenty dla gości wigilijnych są już kupione. Pozostaje kupić papier pakunkowy, wstążki i wszystko będzie już gotowe. Zastanów się jeszcze raz, czy wszyscy zostaną obdarowani w tym roku? O nikim nie zapomniałeś?

A czy Twój dom dostanie od Ciebie prezent na Gwiazdkę? On także zasługuje na podarunek. Jest przecież wyjątkowy. To miejsce szczególne – Twoje miejsce na Ziemi. Tu czujesz się swobodnie, są w nim ludzie, których kochasz, wiążą się z nim wspomnienia, a niezwykłe ciepło, jakie w nim panuje, ogrzeje Twoje serce nawet w największe chłody. Doceń to i spraw dla swojego domu jakiś mały drobiazg, który będzie wszystkim mieszkańcom przypominał o tegorocznych Świętach Bożego Narodzenia.

Wybierz dekoracje do domu lub ozdoby na ścianę. Nie muszą być to elementy typowo świąteczne. Jeżeli ich tematyka będzie bardziej uniwersalna, to ozdobią Twój dom przez cały rok, wciąż wzbudzając wspomnienia chwil, które spędziłeś z rodziną podczas Świąt.

Najlepsze są dekoracje wnętrz, które każdy domownik będzie mógł potraktować jako swoje. Bez wątpienia w tej dziedzinie wiodą prym plakaty.

Plakaty do kuchni

Skoro kuchnia to serce domu, kup w ramach prezentu gwizdkowego plakat do kuchni, który będzie umilam Ci czas podczas gotowania, rozweselał domowników podczas śniadania i dawał Ci energię na cały dzień. Plakaty z kawą lub o gotowaniu są bardzo modne, a do tego często opatrzone  zabawnym napisem, który spowoduje, że od samego rana będziesz miał dobry humor. Apetytu na życie nabierzesz z plakatami, przedstawiającymi soczyste owoce i słodziutkie ciasteczka.

Dla każdej kuchni wybierzesz coś odpowiedniego. Plakaty do kuchni mogą także być bardziej uniwersalne. Nie muszą wprost kojarzyć się z jedzeniem. Wybierz plakat z motywującym cytatem, który czytany codziennie podczas porannej kawy, zagrzeje Cię do walki o osiąganie kolejnych celów, nawet jeśli będzie to wymycie piekarnika, który czeka na to od miesiąca 😉

Plakaty do salonu

Plakat, który stanie się ozdobą salonu to wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla całej rodziny. Możesz wybrać grafikę, która charakterem dopasuje się do stylu wnętrza. Jeżeli masz wolną ścianę, na którą do tej pory nie miałeś pomysłu, to wybierz kilka plakatów z grafikami i napisami i stwórz z nich niepowtarzalne dekoracje do domu, które opowiedzą historię Twojej rodziny, będą podkreślać ważne dla Was wartości lub po prostu pokażą, co Ty i Twoja rodzina lubicie najbardziej.

Poproś wszystkich domowników, żebyście razem wybrali plakaty. Będzie to wyśmienity pretekst to tego, żeby spędzić ze sobą jeszcze więcej czasu. Być może przy okazji dowiecie się czegoś nowego o sobie. Na pewno reszta rodziny doceni, że zamiast wybierać ozdoby na ścianę samodzielnie, poprosiłeś ich o pomoc. Dzięki temu prezent na gwiazdkę dla domu będzie także prezentem dla każdego z domowników z osobną i z pewnością nabierze szczególnej wartości dla Twojej rodziny.

Plakaty do sypialni

Chcesz ofiarować sobie i swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent z okazji Bożego Narodzenia? Kup plakat do sypialni. Pełen miłości, czułości, romantyczny. A może chcesz dodać Waszej sypialni nieco pikanterii? Zadziorny plakat na ścianię sprawdzi się doskonale. Szczęście w Waszym związku przełoży się na szczęście całego domu, możesz więc potraktować plakat do sypialni również jako prezent na gwiazdkę dla domu 😉

W sypialni świetnie sprawdzą się zwiewne delikatne motywy, jak łapacz snów, czy piórka. A na dobry sen nie ma lepszego sposobu, niż zaprosić do swojej sypialni księżyc i gwiazdy. Jeżeli lubisz plakaty z napisami, to wybierz coś bardzo szczególnego, trafiającego prosto w serce. Cytat z którym chcesz zasypiać i budzić się każdego ranka. Słowa, które chcesz, aby towarzyszyły Ci nie tylko przez cały dzień, ale także w nocy.

Plakaty to wyśmienita alternatywa do niewielkich sypialni. Jeżeli jesteś posiadaczem właśnie takiego niewielkiego miejsca do spania, a chcesz aby nabrało modnego i designerskiego wyglądu, postaw na plakaty! Wypełnią pustkę nad łóżkiem lub nad komodą. W mniejszym formacie, możesz je ustawić na szafce nocnej, a nawet powiesić na drzwiach szafy. Nie potrzebujesz dodatkowych ozdób – plakaty wystarczą.

W ciągu całego roku masz mnóstwo różnych wydatków i wciąż spychasz na bok zakup dekoracji do domu? Święta Bożego Narodzenia to dobry pretekst, aby obdarować prezentami nie tylko bliskie Twemu sercu osoby, ale również i miejsca, które są dla Ciebie wyjątkowe. A przecież nie ma na świecie ważniejszego miejsca niż dom.

Pomysł na prezent gwiazdkowy dla Twojego domu znajdziesz na posterilla.pl

Źródło zdjęć: https://posterilla.pl, https://pl.pinterest.com