Pomysł na prezent noworoczny

Lubisz zaskakiwać bliskich? Podaruj im prezent z okazji sylwestra lub na dobry początek Nowego Roku!

Noc Sylwestrowa zbliża się szybkimi krokami, za nią pędzi już Nowy Rok 2018. Czy zastanawiałeś się, jak zaskoczyć swoich bliskich w ten szczególny wieczór? Koniec roku to czas wyjątkowy, nie tylko ze względu na podsumowania roku bieżącego,  ale przede wszystkim z powodu planów i nadziei związanych z Nowym Rokiem. To nieszablonowa okazja na obdarowanie  najbliższych. Jeśli lubisz zaskakiwać, pomyśl nad prezentem, który sprawi, że ta wyjątkowa noc na długo pozostanie w ich pamięci. Nie masz pomysłu? Chętnie pomożemy. Co powiesz na oryginalne tematyczne plakaty?

Prezent dla niej

Ta wspaniała kobieta, z pewnością uwielbia być zaskakiwana. Uwielbiasz patrzeć, kiedy jest szczęśliwa? Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent dla niej, a chcesz ją zaskoczyć w tym wyjątkowym dniu, to koniecznie zapoznaj się z naszymi plakatowymi propozycjami. Pożegnajcie stary rok na bogato!

Doskonały prezent dla kobiety,  na doskonały koniec roku,  powinien być motywacyjny z odrobiną humoru. Twoja druga połówka musi wiedzieć, że wybrałeś go świadomie dla niej. Nie ma znaczenia, czy obdarowywana kobieta jest Twoją dziewczyną, czy żoną, dobry prezent dla niej powinien spełniać powyższe założenia.

Plakaty motywacyjne

Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu motywacji. Twoja ukochana nie jest wyjątkiem od tej reguły. Nowy Rok to doskonały czas na dodatkową porcje motywacji. Nasze plakaty mają jej pod dostatkiem 🙂

Są plakaty osobiste, z przesłaniem, które swoją obecnością w przestrzeni przypomną o tym, co ważne w życiu. Takim plakatem jest Zwolnij i rób to, co kochasz. Są słowa, które od rana staną się samospełniającą się przepowiednią. Znajdziesz je na plakatach Dziś będzie dobry dzień i Best day ever.

Plakaty z humorem

Prezent sylwestrowy powinien być radosny, w końcu witamy nowy cudny rok. Podaruj swojej kobiecie odrobinę uśmiechu. Idealny pomysł na prezent dla niej to przedstawienie jednej z zabawnych różnic pomiędzy mężczyzną, a kobietą ujęte w eleganckiej typografii na plakacie Silence. Twoja księżniczka z pewnością uwielbia wspólne weekendy, co powiesz na plakat Easy like Sunday morning? Dzięki niemu świetny humor może jej towarzyszyć cały kolejny dzień, tydzień, a nawet rok!

Prezent dla niego

Twój mężczyzna uwielbia kiedy go zaskakujesz? Spraw, by w sylwestrowy wieczór poczuł się wyjątkowy i obdaruj go oryginalnym prezentem dla niego. Zadbaj, by ten wieczór pozostał w jego pamięci przez kolejny piękny rok.

Znaleźć idealny prezent dla niego z okazji sylwestra, to nie łatwe zadanie.  Wiesz, przecież, że Twój mężczyzna jest wymagający.  Ceni sobie prostotę, humor a przede wszystkim męskość. Świetnie mamy coś dla niego. To na pewno mu się spodoba!

Plakaty motywacyjne

Czy plakat dla mężczyzny może być motywacyjny? Jasne, to przede wszystkim Panowie uwielbiają zdobywanie kolejnych szczytów, które wiąże się z walką, często rywalizacją i pokonywaniem swoich słabości. Gdzie znajdziesz idealnie na miarę skrojony prezent dla niego? Naturalnie na  posterilla.pl!

W chwilach słabości, które miewa każdy, pomoże mu prosty i niezwykle męski plakat dla odważnych z napisem Be brave . Liczy się tylko tu i teraz, ta właśnie chwila. Niby takie oczywiste, ale tak często o tym zapominamy. Dlatego trafionym prezentem dla niego będzie plakat Tu i teraz, który swą niezwykłą prostotą przywoła do teraźniejszość, skupi jego uwagę na tym co jest najważniejsze.

Plakaty z humorem

Twój mężczyzna ma poczucie humoru? Świetnie. Mamy kilka propozycji, które z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy.

Plakat z napisem Bad things.  To nasz pewniak 🙂 Który mężczyzna nie byłby zachwycony, słysząc takie słowa od swojej kobiety? To uwielbienie dla męskiego ego 🙂 Zwłaszcza jeśli kryje się tu tajemnicza obietnica.

Masz w domu superbohatera? Plakat Batman jest właśnie dla niego. Ubóstwiasz kiedy Twój mężczyzna jest sobą? Wesoły plakat dla tych, w których nadal drzemie dużo z dziecięcej fascynacji światem i męskich marzycieli.

Po więcej sylwestrowych inspiracji dla niej i dla niego zapraszamy na posterilla.pl

Źródło zdjęć: https://posterilla.pl, https://pl.pinterest.com