Gwiazdkowy prezent dla niej kontra prezent dla niego

Każdego roku wybór prezentów na Święta spędza nam sen z powiek. Dziś  w sklepach znaleźć możemy  dosłownie wszystko i choć na pozór wydaje się to zbawienne, to nie eliminuje, a raczej potęguje nasze świąteczne problemy z zakupem prezentów. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem rzeczy, a my często nieświadomie prześcigamy się w ilości, jakości zakupionych rzeczy. Co zrobić kiedy w tym wszystkim zapominamy o oryginalności?! A może by tak wybrać jakieś prostsze rozwiązania?

Nadmiar rzeczy, rozprasza, pobudza do rywalizacji nawet w tej iście świątecznej atmosferze. Co zrobić kiedy w głowie pojawia się myśl, że prezent dla niej musi być równie wyjątkowy jak prezent dla niego? Co powiesz na oryginalne plakaty  z niebanalnym przesłaniem? Zwłaszcza jeśli planujesz zakup zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

Prezent dla niej – tej jedynej, ukochanej

Twoja kobieta jest wyjątkowa. Lubi niebanalne rozwiązania, ceni sobie prostotę i nie lubi przepychu? Chciałbyś, aby ten prezent dla niej był nieprzewidywalny? Nie chcesz przecież co roku powielać schematów, kupując wciąż biżuterie czy torebkę? Świetnie mamy coś, co z pewnością jej się spodoba.

Plakaty skandynawskie idealnie wpiszą się w jej przestrzeń. Swoją grafiką i prostotą zadowolą nie jedną miłośniczkę klasycznego stylu. Szczególnie polecamy zestaw plakatów Good Vibes, idealnie ozdobią „terytorium” Twojej wyjątkowej kobiety . Świetnie będą pasować zarówno w sypialni jak i w biurze. To idealny prezent dla niej.

Twoja kobieta uwielbia podróże? Lubisz z nią  podróżować? Jaki wtedy ma uśmiech, kiedy jest taka szczęśliwa i radosna? A gdyby tak móc podarować jej małą namiastkę jakiegoś pięknego krajobrazu? Plakat z grafiką Scandinavian mountains, to z całą pewnością trafiony prezent dla niej. Po ciężkim i pracowitym dniu pomoże jej się zrelaksować, wyciszyć  powspominać chwile spędzone z Tobą, a może nawet zaplanować kolejny wspólny wypad.

Prezent dla niego – tego jedynego, ukochanego

Prezent dla niego musi być równie ważny i wyjątkowy. W końcu wiesz że Twój mężczyzna jest minimalistą, nadmiar rzeczy go rozprasza. Uwielbia prostotę i zawsze to podkreśla.

Co roku denerwuje Cię fakt, że  Twój mężczyzna nie potrzebuje już zupełnie nic? Szukasz, a przy nadmiarze bodźców dopada Cię frustracja? Przestań myśleć w tych kategoriach. Kup mu coś, co doskonale wpiszę się w jego styl życia i niekoniecznie on sam o tym wie 🙂 W końcu my kobiety jesteśmy mistrzami w stwarzaniu nowych potrzeb 🙂

Plakat Wilk geometryczny, to idealna grafika dla prawdziwego mężczyzny, któremu dzikość w sercu nie jest straszna. Idealnie przykuwa uwagę, dzięki czemu przestrzeń Twojego ukochanego nabierze głębokiego wymiaru. Minimalizm, prostota ale też nutka charakteru, wszystko w jednym.

Jeśli podoba Ci się takie rozwiązanie i chcesz rozszerzyć pomysł to proponujemy stworzyć zestaw i do grafiki wilka dodać  Plakat Jeleń. Jeleń zwierzęcy król ptaków, takie połączenie gwarantuje zainteresowanie i aprobatę Twojego ukochanego.

Prezent dla Was

Planujecie zamieszkać razem? A może już macie wspólne gniazdko? Gdyby tak z tej okazji  złamać schemat i zrobić wspólny prezent dla Was obojga? W końcu to może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Pamiętaj o tym, że na efekt końcowy wpływa głownie intencja jaką mamy przy wyborze prezentów, dlatego wybór wspólnego podarunku może  pięknie scalać wasz związek. 

Nie od dziś wiadomo, że szczęścia nie dają pieniądze, ale relacje międzyludzkie. To właśnie one sprawiają, że mamy radość z życia. Plakat Razem mamy wszystko, to piękne zdanie, które w swej zwięzłości zawiera całość. Sprawcie sobie taki prezent, a w chwilach słabości plakat  na ścianie przypomni Wam, co w życiu jest najważniejsze. Kolejna propozycja to plakat Dom jest tam, gdzie ludzie, których kochamy. Dom to przede wszystkim ludzie, nie zapominajmy o tym w te Święta. Powiedzmy naszym bliskim jak bardzo ich kochamy.

Pamiętaj do każdego prezentu podchodź wyjątkowo, nie chodzi tu wcale o ilość wydanych pieniędzy, ale głównie o to, co chcesz  swym podarunkiem przekazać swoim bliskim.  Każdy z nas jest wyjątkowy, różny, inny, ale  łączy nas to, że wszyscy potrzebujemy być kochani i potrzebujemy kochać. Miłości, tego Wam życzymy w święta Bożego Narodzenia

Wesołych, magicznych Świąt 🙂

Po więcej inspiracji zajrzyj na posterilla.pl

Źródło zdjęć: https://posterilla.pl, https://pl.pinterest.com